Kvalitní závěsy od českého výrobce

Závěsy jsou krásným interiérovým doplňkem. Ozdobí vaši domácnost a dodají ji šmrnc. V naší nabídce najdete jednobarevné závěsy a závěsy s potiskem. Jaký si vybrat? Vzor levandule se perfektně hodí ke stylu provence. Jednobarevné závěsy v přírodních barvách sednou minimalistické domácnosti. Výrazné barvy vám zvednou náladu a vykouzlí úsměv na tváři kdykoliv se na ně podíváte. Vyberte si z naší široké nabídky přesně takové barvy a vzory, které jsou vašemu srdci nejbližší. 

Hledáte závěsy, které nepropustí ani paprsek světla a zajistí vám kvalitní, ničím nerušený spánek? Najdete je pod označením blackout neboli zatemňovací závěsy. Nezapomněli jsme ani na naše nejmenší. Ozdobte dětské pokojíčky hravými závěsy s motivy autíček, zvířátek nebo kytiček. Děti budou nadšené.

Máte speciální požadavky na rozměr nebo způsob uchycení? Závěsy vám přizpůsobíme na míru podle vašich představ. Pokud rádi šijete, zakupte si látku v metráži a vyrobte si originální doplněk do domácnosti.

Filtrujte zboží dle parametrů
Celkem 292 položek

Originální závěsy do kuchyně, obýváku, ložnice či chalupy

Závěsy mají všestranné použití. Hodí se do každé místnosti. Ozdobí kuchyň, obývací pokoj, ložnici, dětský pokoj nebo okna na chalupě. Každá místnost je specifická a závěsy zde plní rozdílné funkce.

Do kuchyně se hodí barevné závěsy s dekorem květin nebo ovoce. Obývací pokoj rozzáří jednobarevné závěsy nebo geometrické tvary. V ložnici oceníte zatemňovací závěsy, které nepropustí ani paprsek světla a vy se díky nim výborně vyspíte.

Hotové závěsy nebo závěsy na míru?

V naší nabídce najdete hotové závěsy i závěsy na míru. Jaký je mezi nimi rozdíl?

Kusové závěsy

Kusové závěsy jsou hotové výrobky v univerzálních velikostech. Při nákupu dbejte na přesné rozměry a způsob uchycení. Každé okno je jinak široké a vysoké. Dejte si pozor, aby závěsy nebyly příliš dlouhé nebo naopak krátké. Vyberte si také vhodný způsob uchycení. Závěsy mohou mít kolečka, která se provlékají tyčí. Druhou variantou je uchycení na žabky. Pokud vám závěsy z jakéhokoliv důvodu nesednou tak, jak jste si představovali, nevadí. V klidu nám je vraťte a vyberte si jiné. Kusové univerzální závěsy jsou nejrychlejším a nejsnadnějším způsobem, jak si ozdobíte domácnost.

Závěsy na míru

Máte jasnou představu, jak by závěsy měly vypadat, ale nenašli jste je v naší nabídce? Rádi vám je ušijeme na míru. Jak na to? Je to jednoduché. Vyberte si látku z naší nabídky, napište nám požadované rozměry, způsob uchycení a my se pustíme do práce. Vybírat

můžete z běžných i zatemňujících látek. Naše švadlenky u každé zakázky kladou důraz na kvalitu a preciznost šití. Pokud vám ale závěsy na míru na okno nesednou, bohužel je nemůžete vrátit. Proto měřte opravdu pečlivě.

Jak pečovat o závěsy

Při správné a šetrné péči vám vaše oblíbené závěsy budou zdobit interiér mnoho let. Obecně závěsy pert při eteplotě 30°C až 40°C a volte menší počet otáček. Závěsy třiďte podle barev a používejte vhodný prací prostředek. Jestli zvolíte prací prášek nebo gel je na vás. Malý rozdíl mezi nimi ale je. Prášek je vhodný na skvrny, gel se lépe rozpouští ve vodě. Pokud chcete závěsy před praním osvěžit a odstranit z nich všechen prach, namočte je přes noc do studené vody.


Zakázkové šití z nabídky látek
Jedinečná nabídka více jak 10 000 produktů
České produkty kvalitní bytový textil
30 dní na vrácení od nákupu zboží
9030 výdejních míst po celém Česku