Odběrná místa

Vámi objednané zboží si můžete vyzvednout osobně, a to na výdejních místech Zásilkovny nebo Balíkovny. Pobočku, na kterou si chcete nechat zaslat zboží, vyberete v nákupním košíku (na mapě pomocí vyhledávání si vyberete požadované výdejní místo). Výhodou výdejních míst je, že si vyberete takové místo, které máte nejblíže a zásilku si pak můžete vyzvednout kdykoliv během otevírací doby a úložní doby zásilky.

Výdejní místa Balíkovny

Balík si můžete vyzvednout v široké síti výdejních míst a v Balíkovna-BOXech. Mezi výdejní místa Balíkovny patří pobočky pošt, trafiky nebo čerpací stanice. V Balíkovně na poště můžete platit kartou nebo hotově. Na Balíkovnách mimo poštu můžete dobírku uhradit hotově nebo online. V Balíkovna-BOXu lze dobírku hradit jen platební kartou online (odkaz na tuto platbu naleznete v avízu o uložení nebo ve Sledování balíku). Balíky jsou na pobočkách Balíkoven uloženy po dobu 7 kalendářních dní a v Balíkovna-BOXech po dobu 2 pracovních dní. Přesnou dobu pro vyzvednutí vašeho balíku zjistíte ve Sledování balíku nebo v e-mailu. O blížícím konce úložní doby Vás bude dopravce informovat e-mailem i SMS zprávou. 

zobrazit Balíkovny

 

Výdejní místa Zásilkovny

Zásilku si můžete nechat doručit na výdejní místo Zásilkovny, do samoobslužného výdejního místa Z-BOX nebo do partnerských boxů. Jakmile si Zásilkovna od nás převezme zásilku, obdržíte email s trasovacím číslem zásilky. Po doručení zásilky na vámi zvolené výdejní místo obdržíte SMS zprávu a e-mail s heslem. Poté máte 7 dnů na vyzvednutí zásilky. V případě dodání zásilky do Z-BOXu si zásilku vyzvedáváte prostřednictvím mobilní aplikace Zásilkovna. Většina Z-BOXů funguje 24/7.

zobrazit výdejní místa Zásilkovny

  • Jsme česká značka
  • Šijeme rozměry na míru
  • 3000+ recenzí obchodu
  • Unikátní produkty
  • 30 dní na vrácení zboží
  • Doprava zdarma od 2000 Kč