Ložní povlečení české výroby

Nacházíte se v sekci ložního povlečení. Nabízíme pouze kvalitní české povlečení, které vyniká nejen kvalitou šití, ale také použitými materiály. U zakoupeného povlečení Vás potěší nadstandardně dlouhá životnost a barevná i tvarová stálost.

Záleží pouze na Vás, jaké ložní povlečení Vám vyhovuje. V naší nabídce si můžete vybrat z běžných druhů povlečení: bavlněné, krepové či flanelové povlečení. Pokud jste si však oblíbili prémiové materiály, vybírat můžete z bavlněného saténu, damašku nebo z přírodního 100% lnu.

Důležitým aspektem při výběru povlečení je také rozměr. Ložní povlečení nabízíme v klasickém rozměru 140x200 cm, prodloužené verzi 140x220 cm či francouzském provedení 240x200 cm.

Pokud si chcete lůžko barevně sladit s Vaší ložnicí nebo pokojíčkem, k povlečení české výroby si můžete dokoupit kvalitní české prostěradlo.

Celkem 239 položek

Ložní povlečení od českého výrobce

Jelikož v posteli strávíme téměř třetinu svého života, měli bychom klást velký důraz na to, jaké ložní povlečení a prostěradla používáme. Jak rozeznat kvalitní povlečení od nekvalitního? Důležitá je gramáž materiálu a také kvalitně ušité švy; čím více jich na rubu najdete, tím více spoj vydrží. Neméně důležitým faktorem ovlivňujícím životnost povlečení je správná údržba. Většinu druhů bavlny můžete prát na teplotu 60°C, což je teplota, která ničí choroboplodné zárodky. Umělá vlákna a len je nutné prát na teploty nižší (do 40 °C).

Zkontrolujte si správné rozměry ložního povlečení

Před nákupem povlečení si dobře změřte velikost vašich lůžkovin, zejména tedy deky, protože rozměry polštáře pro klasické lůžko pro dospělého bývají jednotné. Vedle povlečení pro běžné jednolůžko nabízíme také ložní povlečení pro prodloužená jednolůžka i dvoulůžka. Nabízíme také francouzské povlečení, tedy povlečení na dvoulůžko, které místo dvou separátních přikrývek nabízí jednu velkou pro dvě osoby. V naší nabídce naleznete klasické rozměry povlečení pro jednolůžka: 140x200 cm a 140x220 cm i pro dvoulůžka: 200x200 cm, 220x200 cm, 220x240 cm a 200x240 cm.

Pestrá nabídka barev povlečení

V naší nabídce si můžete vybrat z velkého množství barev a vzorů, díky čemuž můžete sladit barvy povlečení se zbytkem vaší ložnice. Nabízíme povlečení různých barev. Do ložnice se nejvíce hodí šedá barva, pozadu nezůstává ani bílá nebo černá. I milovníci přírodních odstínů si přijdou na své; nabízíme proto povlečení barvy hnědé, žluté a béžové. Ať už si u nás vyberete jakoukoliv barvu či rozměr povlečení, tak máte jistotu, že se vám do rukou dostane opravdu kvalitní ložní povlečení od českého výrobce.

Jaký druh zapínání má ložní povlečení?

Naše ložní povlečení má praktické zapínání na zip. Setkáte se také s knoflíky nebo cvočky, ale ty u nás nenajdete. Chceme, aby pro vás povlékání peřin a spaní bylo co nejpříjemnějším zážitkem. Povlečení na zip rychle zapnete. Protože je zip schovaný pod látkou, nikde vás nebude škrábat ani tlačit.

Jaký materiál povlečení si vybrat?

Budete povlečení používat celoročně, v létě nebo v zimě? Podle toho si vyberte vhodný materiál. Bavlna, len, damašek nebo bavlněný satén se hodí na celoroční použití. V zimě oceníte teplý mikroplyš nebo flanel. Potřebujete povlečení pro alergiky? Sáhněte po přírodních materiálech, ve kterých se nedrží prach a roztoči. Patří mezi ně bavlna, len nebo bambus.


Zakázkové šití z nabídky látek
Jedinečná nabídka více jak 10 000 produktů
České produkty kvalitní bytový textil
30 dní na vrácení od nákupu zboží
9030 výdejních míst po celém Česku