Krepové povlečení české výroby

Krepové povlečení je vyrobené ze 100% měkčené bavlny, tak jako běžné bavlněné povlečení, avšak narozdíl od něj je opatřené krepovou úpravou. Díky této úpravě není povlečení hladké, ale jeho povrch je "zvrásněný". Krepové povlečení tak přebírá všechny vynikající vlastnosti přírodního bavlněného materiálu. Výborně absorbuje vlhkost, je pevné a odolné a je vhodné do všech ročních období. Navíc má však další přednosti. Díky krepové úpravě povlečení rychleji schne, nemačká se, a proto se ani nemusí žehlit.

Nabízíme pouze kvalitní krepové povlečení od českého výrobce. Garantujeme jak kvalitu použitých látek (gramáž 145g/m2), tak také vynikající zpracování a ušití. Povlečení z bavlněného krepu nabízíme v rozměru jednolůžka - 140x200 cm a v rozměru prodlouženého jednolůžka - 140x220 cm. Většina ložního povlečení z této naší nabídky je opatřena zapínáním na zip.

Celkem 43 položek

Jaké výhody má krepové povlečení?

Krepové povlečení je vyrobeno ze 100% bavlny s typicky zvrásněným povrchem. Tento materiál má několik velkých výhod. 

  • rychle schne a nemusíte ho žehlit,
  • je velmi odolný a pevný,
  • u nás pořídíte krepové povlečení od českého výrobce,
  • všechny látky mají certifikát Oeko-Tex Standard 100, který zaručuje zdravotně nezávadný materiál.

Barvy a vzory krepového povlečení

Nabízíme velké množství barev a vzorů. Je jen na vás, jestli dáte přednost jemné béžové nebo výrazné červené. Milovníkům rustikálního stylu doporučujeme krepové povlečení s jemnými vzory květin. Veselé puntíky a výrazné vzory zase rozzáří každou ložnici. 

Jak vybrat velikost povlečení 

Při výběru správné velikosti povlečení je důležité znát rozměr vašich přikrývek. Velikost povlečení by měla odpovídat velikosti deky a polštáře. Jinak bude látka příliš velká nebo naopak malá. 

Nejčastější rozměry povlečení jsou buď klasické nebo atypické. Atypické bývají o několik centimetrů širší nebo delší než je běžné. Před nákupem si proto vždy změřte přikrývky krejčovským metrem. 

Rozměry povlečení na jednolůžko

Přikrývka na jednolůžko se vyrábí v rozměrech 140x200 cm. Polštář má míry 70x90 cm. Existuje také prodloužená varianta přikrývek ve velikosti 140x220 cm.

Rozměry povlečení na dvoulůžko

Takzvané francouzské ložní povlečení je určené pro dvoulůžkovou manželskou postel, kdy s partnerem sdílíte jednou přikrývku. Toto povlečení obsahuje dva povlaky na polštář a jeden povlak na přikrývku. Nejčastěji se setkáte s rozměry 200x200, 220x200 a 240x200 cm, ale existují i další varianty.
 


Zakázkové šití z nabídky látek
Jedinečná nabídka více jak 10 000 produktů
České produkty kvalitní bytový textil
30 dní na vrácení od nákupu zboží
8175 výdejních míst po celém Česku