Krepové povlečení české výroby

Povlečení z bavlněného krepu poznáte na první pohled i první dotyk. Stejně jako běžné bavlněné povlečení je vyrobeno ze 100% měkčené bavlny, jen na povrchu není hladké, ale díky speciální úpravě zvrásněné, krepované.

Krepové povlečení má všechny skvělé vlastnosti přírodního bavlněného materiálu. Výborně absorbuje vlhkost, je pevné a odolné a je vhodné pro celoroční využití. Navíc krepové povlečení rychle schne a nemačká se, proto se ani nemusí žehlit. Povlečení z bavlněného krepu má praktické zapínání na zip.

Naše krepové povlečení je od českého výrobce, tudíž zpracování a ušití je bezchybné. Garantujeme i kvalitu použitých látek s vysokou gramáží 145g/m2, která zaručuje trvanlivost materiálu i při častém praní. Krepové povlečení nabízíme i v kvalitě Deluxe, ušité z materiálu renforcé v moderním designu.

Moderní ložní prádlo šijeme v klasických rozměrech přikrývky 140x200 cm a polštáře 70x90 cm. Nabízíme i prodlouženou délku přikrývky 140x220 cm a několik rozměrů pro francouzské přikrývky až do velikosti 240x220 cm. Nově si můžete zvolit velikost povlaku na polštář, který vám upravíme na míru zdarma.

Celkem 36 položek

Jaké výhody má krepové povlečení?

Krepové povlečení je vyrobeno ze 100% bavlny s typicky zvrásněným povrchem. Tento materiál má několik velkých výhod. 

rychle schne a nemusíte ho žehlit, je velmi odolný a pevný, u nás pořídíte krepové povlečení od českého výrobce, všechny látky mají certifikát Oeko-Tex Standard 100, který zaručuje zdravotně nezávadný materiál.

Barvy a vzory krepového povlečení

Nabízíme velké množství barev a vzorů. Je jen na vás, jestli dáte přednost jemné béžové nebo výrazné červené. Milovníkům rustikálního stylu doporučujeme krepové povlečení s jemnými vzory květin. Veselé puntíky a výrazné vzory zase rozzáří každou ložnici. 

Jak vybrat velikost povlečení 

Při výběru správné velikosti povlečení je důležité znát rozměr vašich přikrývek. Velikost povlečení by měla odpovídat velikosti deky a polštáře. Jinak bude látka příliš velká nebo naopak malá. 

Nejčastější rozměry povlečení jsou buď klasické nebo atypické. Atypické bývají o několik centimetrů širší nebo delší než je běžné. Před nákupem si proto vždy změřte přikrývky krejčovským metrem. 

Rozměry povlečení na jednolůžko

Přikrývka na jednolůžko se vyrábí v rozměrech 140x200 cm. Polštář má míry 70x90 cm. Existuje také prodloužená varianta přikrývek ve velikosti 140x220 cm.

Rozměry povlečení na dvoulůžko

Takzvané francouzské ložní povlečení je určené pro dvoulůžkovou manželskou postel, kdy s partnerem sdílíte jednou přikrývku. Toto povlečení obsahuje dva povlaky na polštář a jeden povlak na přikrývku. Nejčastěji se setkáte s rozměry 200x200, 220x200 a 240x200 cm, ale existují i další varianty.
 


Zakázkové šití z nabídky látek
Jedinečná nabídka více jak 10 000 produktů
České produkty kvalitní bytový textil
30 dní na vrácení od nákupu zboží
9349 výdejních míst po celém Česku