Prostěradla mikroplyš

Mikroplyšové prostěradlo si zamilujete. V chladných zimních nocích vás krásně zahřeje, s ním vám studené nohy nehrozí. Prostěradlo je ušité ze 100% extra jemného polyesterové vlákna. Je hřejivé, příjemné a hebké na dotek. Má všitou napínací gumu po celém obvodu, která dokonale obepne matraci. Látka se nekrabatí a vy můžete v klidu spát.

U nás seženete mikroplyšová prostěradla o vysoké gramáži 230g/m2 a pro matrace vysoké do 20 cm. Jistě vás potěší, že mikroplyš rychle schne a nemusí se žehlit. Pro dokonalé zahřátí doporučujeme mikroplyšové prostěradlo zkombinovat s mikroplyšovým povlečením.

Filtrujte zboží dle parametrů
Barva:
Dostupnost:
Celkem 4 položky

Prostěradlo pro chladné zimní dny 

Pokud je vám často zima, mikroplyšové prostěradlo je to pravé pro vás. Nádherně vás zahřeje, je hebké, měkké a příjemné na dotek. K mikroplyšovému prostěradlu vám doporučujeme také mikroplyšové povlečení. Tato kombinace vám zaručí, že se vám ráno rozhodně nebude chtít z postele. 

Mikroplyšové nebo froté prostěradlo? Kterému dát v zimě přednost? 

Pro chladnější dny doporučujeme mikroplyšové nebo froté prostěradlo. Jaký je mezi nimi rozdíl? Prostěradlo mikroplyš je vyrobené z jemných polyesterových vláken. Je hebké na dotek a také hřeje více než froté. Froté prostěradlo je vyrobené z bavlny. Pokud dáváte přednost přírodnějším materiálům, doporučujeme vám froté. Pokud chcete hebké prostěradlo s vysokou hřejivostí, vyberte si mikroplyš. Froté prostěradla nabízíme v mnoha rozměrech.


Zakázkové šití z nabídky látek
Jedinečná nabídka více jak 10 000 produktů
České produkty kvalitní bytový textil
30 dní na vrácení od nákupu zboží
9014 výdejních míst po celém Česku