Kvalitní ručníky a osušky

Měkké, hebké a perfektně savé. Přesně takové jsou naše ručníky a osušky. Za jejich kvalitou si stojíme. Proč? Jsou vyrobené jen z těch nejkvalitnějších materiálů, pochází od českého výrobce a mají vysokou gramáž. Navíc je u nás seženete ve všech možných velikostech. Malé ručníky nabízíme v rozměru 30x50 cm. Tato velikost je vhodná například na utírání rukou nebo obličeje. Větší ručníky v rozměru 50x100 cm a osušky v rozměru 70x140 cm vás dokonale osuší po koupeli. Všechny ručníky jsou opatřené poutkem pro zavěšení na háček.

Ručníky nabízíme ve dvou variantách. Bavlněné v úpravě froté a luxusní bambusové ručníky. Vybírejte z mnoha barev a vzorů, které vám budou dokonale ladit s interiérem koupelny. Většina ručníků a osušek je efektně zdobena bordurou.

Chystáte se k bazénu nebo k moři? Pořiďte si stylovou plážovou osušku, se kterou na koupališti zazáříte. Ty naše vynikají pevností a především velkými rozměry 90x180 cm nebo 90x160 cm.

Speciální kategorií jsou pracovní ručníky, které oceníte především při práci v dílně. Jsou odolné, praktické a účelové.

Celkem 66 položek

Proč koupit ručníky a osušky právě u nás? 

Při výběru ručníků dejte přednost kvalitě před kvantitou. Po několika vypráních poznáte, z jak kvalitního materiálu je ručník vyrobený. I po delší době bude vypadat stále jako nový. 

Vysoká kvalita materiálu i zpracování

Záleží nám na kvalitě materiálu i na pečlivém zpracování. Nabízíme pouze ručníky a osušky, které jsou příjemné na dotyk a které sami s radostí používáme. Ručníky a osušky nabízíme v různých gramážích. Ty se pohybují od 400 g/m2 do 600 g/m2.

Milujete luxusní produkty, které dlouho vydrží? Pak si jistě oblíbíte bambusové ručníky nebo froté ručníky a osušky z kolekce Micro Exklusiv. Jedná se o top řadu ručníků, které jsou velmi jemné, hebké a savé.

Dlouhá životnost ručníků a osušek

Vysoká kvalita ručníků vám zaručí, že i po mnoha vypráních budou stále jako nové. Důležitá je také jejich údržba. Inspirujte se tipy, jak o ručníky pečovat, aby vám dlouho vydržely.

Výjimečná savost, hebkost a jemnost

Naše ručníky jsou nádherně hebké, jemné na dotek a perfektně sají. I po mnoha vypráních si ponechají svou jemnost. Po koupeli se do nich zabalíte a budete se cítit jako v bavlnce. 

Jak prát ručníky a osušky, aby zůstaly jako nové

Aby vám ručníky zůstaly dlouho měkké a svěží, dodržujte při praní několik jednoduchých pravidel: 

1.    Nové ručníky před prvním použitím dvakrát vyperte
2.    Ručníky sušte v sušičce nebo na čerstvém vzduchu. Než je dáte do sušičky, lehce je proklepejte. Na čerstvém vzduchu je sušte raději ve stínu. Barvy by na ostrém slunci brzy vybledly. 

Jak prát jednotlivé materiály ručníků

Každý materiál si žádá jiný přístup. Při správném praní vám ručníky dlouho vydrží, budou měkké a barvy se nezaperou. Praní jednotlivých druhů ručníků jsem se věnovali v článku Jak prát ručníky a osušky?
 


Zakázkové šití z nabídky látek
Jedinečná nabídka více jak 10 000 produktů
České produkty kvalitní bytový textil
30 dní na vrácení od nákupu zboží
9030 výdejních míst po celém Česku