Dětské povlaky na polštářky

Příjemný a hladký materiál, který je jemný k dětské tvářičce. Báječné dětské motivy, které potěší malého hrdinu i nesmělou princeznu. To jsou naše povlaky na dětské polštářky, které šijeme v českých dílnách z té nejkvalitnější bavlny.

Povlaky na polštářky pro děti jsou ze stejného materiálu jako povlečení, tedy ze zdravotně nezávadné látky s certifikací. Miminka polštáře nepotřebují, ale u větších dětí hrají povlaky s oblíbeným potiskem zásadní roli. Dopřejte jim pocit bezpečí s oblíbeným polštářkem a klidné usínání s hvězdami, zvířátky, auty či srdíčky pod hlavou.

Polštář v dětské postýlce zvládne jak slzičky, tak i drobné nehody. Údržba povlaků je snadná díky zapínání na zip a můžete je tak udržet v hygienické čistotě. Stálobarevné materiály mají dlouho trvanlivost a vydrží i časté praní.

Dětské povlaky na polštářky dodáváme v několika rozměrech a také vám ušijeme povlak na míru. Dětský pokoj můžete doladit výběrem krásného dětského povlečení nebo speciálních prostěradel na matrace do postýlky i větší postele. Děti si zaslouží tu nejlepší kvalitu!

Filtrujte zboží dle parametrů
Celkem 80 položek

Zakázkové šití z nabídky látek
Jedinečná nabídka více jak 10 000 produktů
České produkty kvalitní bytový textil
30 dní na vrácení od nákupu zboží
9349 výdejních míst po celém Česku