Exkluzivní lněné povlečení

Pro všechny příznivce přírodních materiálů jsme do naší nabídky zařadili luxusní lněné povlečení ušité ze 100% lnu. To nabízíme v přírodní režné, šedé a bílé barvě. Lněné ložní povlečení je oproti klasickému povlečení z bavlny dražší, avšak přináší obrovské množství výhod, o kterých se přesvědčíte ihned při prvním použití. 

Len je vysoce pevný a téměř nezničitelný přírodní materiál, při pravidelném používání u něj nedochází k opotřebení, ba naopak. Každým opráním a následným použitím se lněné povlečení stává měkčím a jemnějším a to při zachování vysoké pevnosti a odolnosti. Lněná vlákna neřídnou a nevypírají se, což se stává například u bavlněného povlečení. Životnost lněného povlečení je téměř neomezená a investice do něj se Vám maximálně vyplatí.

Mezi další výhody tohoto 100% přírodního povlečení patří výborný odvod potu (vlhkosti) a termoregulační vlastnosti (v zimě udržuje teplov létě naopak příjemně chladí). Je tedy vhodné pro celoroční použití. Lněné povlečení je skvělou volbou také pro alergiky - nechytá se na něj prach a odolává roztočům, plísním i pylům.

Námi nabízené lněné povlečení je kvalitní český výrobek.

Filtrujte zboží dle parametrů
Celkem 5 položek

Zakázkové šití z nabídky látek
Jedinečná nabídka více jak 10 000 produktů
České produkty kvalitní bytový textil
30 dní na vrácení od nákupu zboží
9379 výdejních míst po celém Česku