Froté prostěradla

Certifikát česká kvalita u froté prostěradel

Ke kvalitnímu odpočinku a spánku potřebujete bezesporu dobrou postel. Co by však byla postel bez kvalitního a příjemného prostěradla. Froté prostěradla díky vysokým rohům dokonale přilnou i k vyšším matracím a díky všitým gumičkám v tunýlku obepnou celé boky matrace, tím zajistí, že prostěradlo bude vypnuté po celé délce. Všechna froté prostěradla jsou kvalitní český výrobek, pyšnící se certifikátem ČESKÁ KVALITA. Můžeme tedy zaručit dlouhou životnost a také vynikající textilní vlastnosti. Gramáž froté prostěradel je 195g/m2. Vrchní smyčka je složena ze 100% bavlny, osnova je z 80% bavlny a 20% polyesteru. Nejprodávanější Froté prostěradla jsou o rozměrech 90x200 cm - na klasické jednolůžko a 180x200 cm - na dvoulůžko. Pokud máte zájem o atypické provedení, můžete nás kontaktovat.

Froté prostěradla jsou jedny z nejoblíbenějších a nejvyhledávanějších prostěradel na trhu. Tato prostěradla nabízíme v široké škále barev, bez problémů je tedy sladíte s povlečením a vykouzlíte tak příjemnou atmosféru odpočinku.

V naší nabídce kromě froté prostěradel najdete také prostěradla jersey, klasická bavlněná prostěradla či prostěradla z mikrovlákna. Jako jedni z mála navíc nabízíme také froté v metráži.