Nepropustné chrániče matrací - pro děti, dospělé i seniory

Nepropustný chránič matrace ochrání matraci nejen před ušpiněním a opotřebením, ale navíc zabrání průniku tekutin do matrace. Jde tedy o nepromokavou podložku na matraci, která se umísťuje pod prostěradlo. K matraci se uchycuje v každém rohu za pomocí napínacích gum.

Vrchní část chrániče je vyrobená z příjemné 100% bavlny v úpravě froté. Funkční nepropustná vrstva je ze 100% polyuretanu (PU) s protiplísňovou úpravou, díky čemuž je chránič prodyšný a antibakteriální. Použitý materiál má certifikaci Oeko-Tex Standard 100.

Námi nabízené nepropustné chrániče matrací jsou kvalitními českými výrobky. Oceníte jejich výborné vlastnosti, mezi které patří dlouhá životnost, možnost vyváření na 95°C a sušení v sušičce, prodyšnost a antibakteriální a protiplísňová úprava.

Chrániče nabízíme v rozměrech pro téměř všechny matrace. Nejžádanějšími rozměry jsou 90x200, 120x200, 140x200, 160x200, 180x200, 200x200 cm. Pokud Vám některý rozměr schází, napište nám a chránič Vám ušijeme na míru.

Pro ochranu matrace Vám také můžeme doporučit nepropustná froté prostěradla, která mají stejnou funkci jako chránič matrace, avšak jejich výhodou je, že se jedná o chránič a prostěradlo v jednom.

Celkem 11 položek

Kvalitní chrániče matrací od českého výrobce

Prodlužte životnost matrace díky nepropustným postelovým chráničům matrací na jednolůžko, dvojlůžko nebo na dětskou postýlku. Vaše matrace bude díky chráničům matrací déle čistá a zachová si své anatomické a ergonomické kvality, protože chrániče matrací ochrání matrace před různými druhy opotřebení, ať už mechanickými či fyzickým. Postelové chrániče matrací jsou opravdu nenáročné na údržbu – stačí je vyprat v pračce a po uschnutí je zase lehce navléknout zpět na matraci.


Zakázkové šití z nabídky látek
Jedinečná nabídka více jak 10 000 produktů
České produkty kvalitní bytový textil
30 dní na vrácení od nákupu zboží
9149 výdejních míst po celém Česku