Doprava a platba

Osobní odběr na pobočkách Zásilkovny

Doručení do 2-3 pracovních dní od odeslání zásilky. O stavu zásilky budete informováni e-mailem i SMS zprávou. Možnost vyzvednutí zásilky na vybraném výdejním místě (na výběr v nákupním košíku). Zásilka je na výdejním místě uložena do 7 dní (možnost prodloužení až na 21 dní).

57 Kč
při platbě předem

77 Kč *
při platbě na dobírku

* V závislosti na aktuální situaci jsme se rozhodli, že pokud si chcete nechat zásilku zaslat na výdejní místo Zásilkovny, objednávku je nutné uhradit dopředu bankovním převodem. Podklady pro platbu převodem naleznete v potvrzovacím e-mailu ihned po odeslání objednávky. V objednávce při výběru způsobu dopravy a platby tedy není u Zásilkovny možné si jako způsob platby zvolit dobírku. Děkujeme Vám za pochopení.

 

kurýr GLS - logo

Doručení kurýrem GLS

Doručení následující pracovní den od odeslání objednávky. O stavu zásilky budete informováni e-mailem i SMS zprávou. Po komunikaci s řidičem možnost změny místa a času doručení. Pokud Vás řidič nezastihne na adrese, doručuje automaticky zásilku znovu následující pracovní den.

109 Kč
při platbě předem

129 Kč
při platbě na dobírku

 

Česká pošta - balík do ruky

Doručení následující pracovní den od odeslání objednávky. O stavu zásilky budete informováni e-mailem i SMS zprávou. Na webu České pošty možnost změny místa a času doručení. V případě nezastihnutí na uvedené adrese je balík uložen na nejbližší poště.

109 Kč
při platbě předem

129 Kč
při platbě na dobírku


Zakázkové šití z nabídky látek
Jedinečná nabídka více jak 10 000 produktů
České produkty kvalitní bytový textil
30 dní na vrácení od nákupu zboží
1350 odběrných míst po celé ČR a SR