GARANCE DODÁNÍ DO VÁNOC - pro produkty označené skladem při objednání do 13.12. Produkty označené šití na míru do 5.12.2018.
x

Povlaky na polštáře

Dekorativní povlaky na polštáře Připravili jsme pro Vás velmi širokou nabídku povlaků na polštáře všech různých motivů. U nás můžete vybírat z mnoha různých druhů, takže si přijdete na své, ať už hledáte dekorativní povlaky na polštáře pro vybavení obývacího pokoje nebo například povlaky na polštáře s motivem do dětského pokoje. Nabízíme Vám pouze zaručenou kvalitu, proto všechny povlaky na polštáře pochází od špičkového českého výrobce.

Dekorační povlaky na polštářky od českého výrobce

Pořiďte si i Vy krásné povlaky na polštáře s moderními a originálními vzory, se kterými doladíte každý interiér. Nabízíme povlaky na polštáře s nadčasovými motivy. Záleží jen na Vašem stylu. Pokud Vás také okouzlil francouzský styl Provence, podtrhněte tento vkusný styl ve Vašem interiéru dekoračními povlaky na polštáře ve fialových odstínech nebo povlaky s motivem voňavých levandulí.

V nabídce máme jak elegantní povlaky, které dodají příjemnou atmosféru obývacímu pokoji nebo ložnici, tak i dekorační hravé povlaky, které rozzáří dětský pokojíček. Děti jistě potěší dekorační povlaky na polštáře s motivy srdíček nebo se zvířátky, jako je králík, kůň, srnka, pes a mnoho dalších zvířecích kamarádů. Je možné, že v naší široké nabídce narazíte i na Vašeho domácího mazlíčka.

Povlaky na polštáře nabízíme v rozměrech 45 x 45 cm nebo 50 x 50 cm.