Kuchyňské utěrky

Nabízíme širokou nabídku kuchyňských utěrek, ze které si vybere opravdu každá hospodyňka. Pokud hledáte vysoce savé a kvalitní utěrky, doporučujeme Vám bambusové utěrky. Dáváte raději přednost nízké ceně? Klasické bavlněné utěrky splní Vaše požadavky, jejich cena začíná od 39 Kč.

Utěrky na nábobí z naší nabídky jsou nejenom praktické, ale také tvoří zajímavý ozdobný prvek Vaší kuchyně. Navíc nám záleží na kvalitě nabízeného zboží, proto jsou všechny kuchyňské utěrky od českého výrobce.

Filtrujte zboží dle parametrů
Celkem 34 položek

Kuchyňské utěrky na nádobí od českého výrobce

Kuchyňské utěrky na nádobí jsou nezbytnou součástí každé domácnosti. Nabízíme Vám pestrou kolekci kuchyňských utěrek, které jsou dostupné v krásných barevných zpracováních a se zajímavými vzory č výšivkami. Nabízené kuchyňské utěrky jsou navíc pořádně savé, měkké a kvalitní. Díky jejich kvalitě a gramáži Vám vydrží i několik let.

Druhy nabízených kuchyňkých utěrek

Vyberte si takové utěrky, které budou příjemným doplňkem interiéru Vaší kuchyně a které Vám budou materiálově a složením nejvíce vyhovovat. Záleží jen na Vás, zda si vyberete vaflové, bavlněné, lněné nebo froté utěrky či utěrky s bambusovým vláknem.

Vzory a barevnost utěrek

Doby, kdy byly na trhu pouze kostkované nebo kárované utěrky, jsou už dávno pryč. Dnes máte na výběr z mnoha různých barev a motivů, a tak můžete Vaši kuchyni sjednotit do jednoho stylu

V našem e-shopu Goldea můžete vybírat utěrky v různých odstínech žluté, oranžové, červené, fialové, zelené, modré, hnědé, šedé či černé barvy. Co se týká vzorů, velmi jste si oblíbili vaflové utěrky s výšivkou levandule, oregana, bazalky, jahod, malin či slunečnic. U bavlněných utěrek zase můžete vybírat z několika různých motivů potisku.


Zakázkové šití z nabídky látek
Jedinečná nabídka více jak 10 000 produktů
České produkty kvalitní bytový textil
30 dní na vrácení od nákupu zboží
9030 výdejních míst po celém Česku