Jednobarevné povlaky na polštáře

Výbornou alternativou dekoračních povlaků jsou bavlněné jednobarevné povlaky, které nejsou určeny pouze k dekoračním účelům, ale díky svému složení (příjemnému 100% bavlněnému plátnu) na nich můžete každodenně ležet a odpočívatJednobarevné povlaky na polštáře nabízíme v mnoha rozměrech: 35x45, 40x40, 40x60, 45x45, 50x50, 50x60, 60x60 a 70x90. Velmi jste si oblíbili povlaky ve žluté, červené, zelené, bílé a černé barvě.

Ve stejných barvách, jako nabízíme i tyto jednobarevné bavlněné povlaky na polštáře, nabízíme také jednobarevné bavlněné povlečení.

Celkem 102 položek

Nejprodávanější jednobarevné povlaky

V naší nabídce povlaků si můžete vybrat z celého spektra krásných a pestrých barev a z mnoha rozměrů. Avšak možná Vás zajímá, která z barev a jaké rozměry jednobarevných povlaků jsou nejžádanější.

Díky širokému spektru nabízených rozměrových variant nejste odkázáni pouze na standartní rozměry výplňových polštářků, ale můžete využít jakýkoliv polštář, který se Vám válí doma a jen ho opatřit zakoupeným návlekem. V opačném případě můžete k jednobarevnému povlaku zakoupit i výplňový polštářek.

Jednobarevné povlaky bez lemu i s lemem

V naší nabídce jednobarevných povlaků na polštáře naleznete dva druhy: klasické povlaky a povlaky s ozdobným lemem. Lem je z každé strany široký cca 5 cm. Je jen na Vás, který styl povlaku Vám bude vyhovovat.

Hledáte vhodný produkt, kterým dokonale doladíte obývací pokoj, ložnici nebo dětský pokojíček? Jednobarevné bavlněné povlaky jsou ideální volbou. Můžete si vybrat z celého spektra krásných a pestrých barev, díky kterým oživíte nejen sedací soupravy. Nabízíme povlaky na polštáře v mnoha rozměrových variantách, tak aby jste mohli využít jakýkoliv polštář, který doma najdete. Nejprodávanější rozměry jsou klasické a to 40x40cm, 45x45 cm a také 50x50 cm.


Zakázkové šití z nabídky látek
Jedinečná nabídka více jak 10 000 produktů
České produkty kvalitní bytový textil
30 dní na vrácení od nákupu zboží
9014 výdejních míst po celém Česku