Jednobarevné povlaky na polštáře

Výbornou alternativou dekoračních povlaků jsou bavlněné jednobarevné povlaky, které nejsou určeny pouze k dekoračním účelům, ale díky svému složení (příjemnému 100% bavlněnému plátnu) na nich můžete každodenně ležet a odpočívat. Jednobarevné povlaky na polštáře nabízíme v mnoha rozměrech: 35x45, 40x40, 40x60, 45x45, 50x50, 50x60, 60x60 a 70x90. Velmi jste si oblíbili povlaky ve žluté, červené, zelené, bílé a černé barvě.
Bavlněný povlak na polštář - fialový
Bavlněný povlak na polštář - žlutý
Bavlněný povlak na polštář - vínový
Bavlněný povlak na polštář - pistáciově zelený
Bavlněný povlak na polštář - tmavě hnědý
Bavlněný povlak na polštář - tmavě šedý
Bavlněný povlak na polštář - šedý
Bavlněný povlak na polštář - tyrkysový
Bavlněný povlak na polštář - šedofialový
Bavlněný povlak na polštář - světle béžový
Bavlněný povlak na polštář - béžový
Bavlněný povlak na polštář - hnědý
Bavlněný povlak na polštář - modrý
Bavlněný povlak na polštář - bílý
Bavlněný povlak na polštář - světle oranžový
Bavlněný povlak na polštář - červený
Bavlněný povlak na polštář - světle modrý
Bavlněný povlak na polštář - světle růžový
Bavlněný povlak na polštář - černý
Bavlněný povlak na polštář s ozdobným lemem - fialovošedý
Bavlněný povlak na polštář s ozdobným lemem - zelený
Dekorativní povlak na polštář černý režný
Dekorativní povlak na polštář přírodní režný
Bavlněný povlak na polštář s ozdobným lemem - černý
Nejprodávanější jednobarevné povlaky
V naší nabídce povlaků si můžete vybrat z celého spektra krásných a pestrých barev a z mnoha rozměrů. Avšak možná Vás zajímá, která z barev a jaké rozměry jednobarevných povlaků jsou nejžádanější.
Díky širokému spektru nabízených rozměrových variant nejste odkázáni pouze na standartní rozměry výplňových polštářků, ale můžete využít jakýkoliv polštář, který se Vám válí doma a jen ho opatřit zakoupeným návlekem. V opačném případě můžete k jednobarevnému povlaku zakoupit i výplňový polštářek.
Jednobarevné povlaky bez lemu i s lemem
V naší nabídce jednobarevných povlaků na polštáře naleznete dva druhy: klasické povlaky a povlaky s ozdobným lemem. Lem je z každé strany široký cca 5 cm. Je jen na Vás, který styl povlaku Vám bude vyhovovat.
Hledáte vhodný produkt, kterým dokonale doladíte obývací pokoj, ložnici nebo dětský pokojíček? Jednobarevné bavlněné povlaky jsou ideální volbou. Můžete si vybrat z celého spektra krásných a pestrých barev, díky kterým oživíte nejen sedací soupravy. Nabízíme povlaky na polštáře v mnoha rozměrových variantách, tak aby jste mohli využít jakýkoliv polštář, který doma najdete. Nejprodávanější rozměry jsou klasické a to 40x40cm, 45x45 cm a také 50x50 cm.