Ručníky a osušky s bambusovým vláknem

bambusové ručníky a osušky

Připravili jsme pro Vás ZLATOU EDICI vysoce kvalitních ručníků a osušek s bambusovým vláknem o gramáži 550 g/m2. Bambusové ručníky nabízíme o rozměrech 30 x 50 cm a 50 x 100 cm, bambusové osušky o běžném rozměru 70 x 140 cm.

Tyto ručníky / osušky jsou vyrobeny z velmi jemných a kvalitních bambusových vláken (vysoký obsah bambusu - 70%). Díky nim jsou ručníky vysoce savé, hebké a měkké. Vynikají také svými antibakteriálními vlastnostmi.

Pozadu nezůstává ani vzhled těchto ručníků a osušek z bambusu. Jsou totiž ozdobeny lesklou bordurou, která jim dodává luxusní vzhled. Zakládáme si na prvotřídní kvalitě našeho zboží, proto všechny bambusové ručníky pochází od českého výrobce

Kvalitní bambusové ručníky a osušky

Goldea.cz Vám nabízí širokou nabídku kvalitních bambusových ručníků a osušek, které jsou nepostradatelným doplňkem každé koupelny.

Díky bambusovému vláknu jsou ručníky a osušky vysoce savé a oproti běžným froté ručníkům a osuškám mnohem rychleji schnou. Bambusové vlákno se také vyznačuje antibakteriální funkcí, díky čemuž se na osuškách neusazují bakterie, plísně a roztoči, tím pádem ručníky nezatuchnou. Ručníky vydrží jemné i po mnoha vypráních a jsou odolné proti oděru.

Slaďte si své ručníky a osušky s koupelnou a vybírejte z klasických barev jako je bílá, smetanová, sytě červená, zelená čokoládově hnědá nebo elegantní šedá. V nabídce najdete 3 velikosti bambusových ručníků a osušek. a to malý ručník 30 x 50 cm, ručník 50 x 100 cm a poté velké osušky 70 x 140 cm.

Bambusové ručníky

Bambusové ručníky nabízíme ve dvou rozměrech: 30x50 cm (malý bambusový ručník) a 50x100 cm (běžný bambusový ručník). Malý ručník Vám výborně poslouží na utírání rukou, pleti nebo může také posloužit jako ručníček pro malé děti. Ručník o klasickém rozměru 50x100 cm pak využijete v každé domácnosti, ať už po koupeli, saunování či sportování.

Bambusové osušky

Je pro Vás velikost ručníku nedostačující? Pořiďte si velkou bambusovou osušku o rozměrech 70 x 140 cm a už nebudete chtít nic jiného.