Kvalitní bambusové ručníky a osušky

Připravili jsme pro Vás nabídku vysoce kvalitních ručníků a osušek s bambusovým vláknem o gramáži 550 g/m2. Bambusové ručníky nabízíme o rozměrech 30 x 50 cm a 50 x 100 cm, bambusové osušky o běžném rozměru 70 x 140 cm. Tyto ručníky / osušky jsou vyrobeny z velmi jemných a kvalitních bambusových vláken (vysoký obsah bambusu - 70%). Díky nim jsou ručníky vysoce savé, hebké a měkké. Vynikají také svými antibakteriálními vlastnostmi.

Celkem 21 položek

Ručníky a osušky s bambusovým vláknem

Goldea.cz Vám nabízí širokou nabídku kvalitních bambusových ručníků a osušek, které jsou nepostradatelným doplňkem každé koupelny.

Díky bambusovému vláknu jsou ručníky a osušky vysoce savé a oproti běžným froté ručníkům a osuškám mnohem rychleji schnou. Bambusové vlákno se také vyznačuje antibakteriální funkcí, díky čemuž se na osuškách neusazují bakterie, plísně a roztoči, tím pádem ručníky nezatuchnou. Ručníky vydrží jemné i po mnoha vypráních a jsou odolné proti oděru.

Slaďte si své ručníky a osušky s koupelnou a vybírejte z klasických barev jako je bílá, smetanová, sytě červená, zelená čokoládově hnědá nebo elegantní šedá. V nabídce najdete 3 velikosti bambusových ručníků a osušek. a to malý ručník 30 x 50 cm, ručník 50 x 100 cm a poté velké osušky 70 x 140 cm.

Pozadu nezůstává ani vzhled těchto ručníků a osušek z bambusu. Jsou totiž ozdobeny lesklou bordurou, která jim dodává luxusní vzhled. Zakládáme si na prvotřídní kvalitě našeho zboží, proto všechny bambusové ručníky pochází od českého výrobce.

Bambusové ručníky

Bambusové ručníky nabízíme ve dvou rozměrech: 30x50 cm (malý bambusový ručník) a 50x100 cm (běžný bambusový ručník). Malý ručník Vám výborně poslouží na utírání rukou, pleti nebo může také posloužit jako ručníček pro malé děti. Ručník o klasickém rozměru 50x100 cm pak využijete v každé domácnosti, ať už po koupeli, saunování či sportování.

Bambusové osušky

Je pro Vás velikost ručníku nedostačující? Pořiďte si velkou bambusovou osušku o rozměrech 70 x 140 cm a už nebudete chtít nic jiného.


Zakázkové šití z nabídky látek
Jedinečná nabídka více jak 10 000 produktů
České produkty kvalitní bytový textil
30 dní na vrácení od nákupu zboží
9030 výdejních míst po celém Česku