Koupelnové a WC předložky

Nechte se inspirovat naší nabídkou koupelnových a WC předložek a dolaďte styl své domácnosti do posledního detailu. V nabídce máme dva základní typy předložek.

Froté předložky před vanu a toaletu znáte především z hotelových koupelen. Tyto příjemné a savé koberečky připomínají pevný froté ručník a jsou vyrobené z kvalitní 100% bavlny o vysoké gramáži. Výhodou je snadná údržba, protože je jednoduše vyperete v pračce. Díky odolnému materiálu je můžete používat stále dokola a udržovat je v dokonalé čistotě. Froté předložky s designovým copánkovým vzorem nemají zespod protiskluzovou vrstvu, ale v běžném provozu vám velmi dobře a bezpečně poslouží mnoho let.

Koupelnové předložky s protiskluzovou úpravou drží na podlaze ještě pevněji než froté koberečky, proto jsou vhodné i pro starší či méně pohyblivé osoby. Materiál připomíná běžný koberec a je vyrobený ze 100% polypropylenu. Ovšem nemusíte se bát drsného povrchu, vyšší chlup koberečku je pro bosé nohy velmi příjemný. Předložky nabízíme v klasickém obdélníkovém tvaru ve dvou základních rozměrech 50x40 cm a 60x100 cm před vanu či umyvadlo. Samozřejmě máme také předložku s vykrojením vhodnou před WC.

Obě varianty koupelnových předložek nabízíme v několika příjemných barvách a dezénech, abyste je mohli jednoduše sladit s obklady a dalším vybavením své koupelny. Předložky i koberečky jsou české výroby a skvěle odolávají vlhkému prostředí.

Celkem 39 položek

Zakázkové šití z nabídky látek
Jedinečná nabídka více jak 10 000 produktů
České produkty kvalitní bytový textil
30 dní na vrácení od nákupu zboží
9379 výdejních míst po celém Česku