Lehátkovina v metráži

Lehátkovina je pevná a odolná látka označována také jako látka na zahradní nábytek. Je určena k potažení zahradních křesel, lehátek, houpaček, rybářských stoliček a podobně.

Lehátkovinu nabízíme v metráži od 1 metru a to v mnoha šířkách. Nejžádanější lehátkoviny jsou v šíři 45 cm, 90 cm a 140 cm. Vybrat si můžete z několik lehátkovin vzorovaných do pruhu, a to v různých barevných provedeních a kombinacích nebo z jednobarevných lehátkovin.

V nabídce máme také nepromokavé látky - slunečníkoviny.

Filtrujte zboží dle parametrů
Celkem 9 položek

Lehátkovina látka na zahradní nábytek

Máte zahrádku a sháníte látku, která promění Váš starý potah na zahradním nábytku na nové moderní posezení, které okouzlí všechny Vaše přátele? Tak jste tu správně, protože Goldea Vám nabízí širokou škálu lehátkovin v metráži. Lehátkovinu nabízíme v šířkách 45, 60, 76, 90, 140, 145, 160 a 180 cm. Navíc můžete volit mezi jednobarevnými a proužkovanými variantami lehátkoviny. Kromě zahradního nábytku je lehátkovina ideální jako potah na lehátka, houpačky nebo na piknikové křesílka. Další využití má lehátkovina jako stříška na balkon či markýzu. Hledáte-li nepromokavou a odolnou látku na zastřešení pergol, či houpaček, navštivte naši sekci Slunečníkoviny v metráži.


Zakázkové šití z nabídky látek
Jedinečná nabídka více jak 10 000 produktů
České produkty kvalitní bytový textil
30 dní na vrácení od nákupu zboží
9014 výdejních míst po celém Česku