Dekorační látky v metráži

Dekorační látky rozzáří váš domov. Ušijete z nich krásné ubrusy, dekorační polštářky, závěsy nebo jiné drobné textilní ozdoby a dekorace. Všechny dekorační látky - jednobarevné i s potiskem, jsou v prémiové kvalitě.

Nabízíme různé typy látek, nejčastějšími zástupci jsou však španělské dekorační látky Loneta, italské látky Verona a jednobarevné dekorační látky Rongo. Všechny dekorační látky prodáváme v délce již od 0,5 metru.

Na vaše přání vám z dekoračních látek ušijeme bytový textil na míru. Vaše spokojenost je pro nás prioritou, proto klademe velký důraz na kvalitu materiálů a šití.

Celkem 153 položek

Jaké jsou výhody našich dekoračních látek?

Dekorační látky si zamilujete. Proč?

  • Oproti běžnému bavlněnému plátnu jsou pevnější a mají vyšší gramáž.
  • Všechny naše látky jsou vyrobené v prémiové kvalitě
  • Při jejich výrobě nebyla použita žádná chemická barviva
  • Barvy a vzory jsou stále krásně zářivé i po mnoha vypráních

Jaké mají dekorační látky využití?

Z dekoračních látek vytvoříte závěsy, ubrusy, polštářky a další dekorace do domácnosti. Dekorační látky na závěsy oceníte v ložnici, obývacím pokoji, i v kuchyni. Vyberte si z celé řady barev, vzorů a materiálů. Pomocí dekoračních látek na ubrusy dokonale sladíte stůl s ostatními doplňky v kuchyni, jako jsou utěrky, chňapky nebo zástěry. Krásně vypadá i kontrast barev a vzorů. 

Široká nabídka barev a vzorů 

Každá barva má svůj význam. Šedá je elegantní a klidná. Bílá dává místnosti punc čistoty a jemnosti. Veselé barvy jako žlutá, červená nebo oranžová pokoj rozzáří a dodají mu novou energii. Nabízíme také dekorační látky se vzorem. Vyberte si ten svůj podle stylu, ve kterém máte domov zařízený. 

Více o významu barev a jejich využití v interiéru se dozvíte v našem článku Dopřejte vašemu domovu svěží nádech.


Zakázkové šití z nabídky látek
Jedinečná nabídka více jak 10 000 produktů
České produkty kvalitní bytový textil
30 dní na vrácení od nákupu zboží
4937 výdejních míst po celém Česku