Bavlněné látky - plátna v metráži

Připravili jsme pro Vás širokou nabídku kvalitních bavlněných pláten v metráži. Bavlna je tradiční a velmi oblíbený druh látky s širokou možností využití. Námi nabízené bavlněné látky v plátnové vazbě jsou látky určené na šití povlečení, povlaků na polštářky, ubrusů a dalšího bytového textilu a dekorací.

Bavlněné látky s dětskými motivy jsou ideální k ušití zavinovaček a hnízdeček pro miminka, mantinelů do postýlky a dalších výrobků pro nejmenší. Při současné situaci je bavlněné plátno také vynikající látkou na roušky

Zakládáme si na kvalitě nabízených látek, proto bavlněné látky z této nabídky mají atest Oeko-Tex Standard 100. Věříme, že oceníte také to, že naši nabídku bavlněných látek v metráži pravidelně doplňujeme o nové motivy.

Celkem 128 položek

Bavlněná plátna v metráži

Ať už jste profesionální švadlena nebo šijete pro své vlastní potěšení, Goldea.cz nabízí kvalitní bavlněné látky v metráži Vám všem. Nabízíme bavlněné látky v plátnové vazbě, tedy plátna a to jak v jednobarebném provedení v široké paletě barev, tak také s mnoha zajímavými vzory. Disponujeme velkými skladovými zásobami, proto se na nás můžete obrátit také v případě zájmu o větší odběr látek.

Bavlněná plátna mají široké využití, přičemž s příchodem koronaviru COVID-19 se objevilo nové využití a 100% bavlněná plátna se stala základním materiálem pro šití látkových roušek.


Zakázkové šití z nabídky látek
Jedinečná nabídka více jak 10 000 produktů
České produkty kvalitní bytový textil
30 dní na vrácení od nákupu zboží
9343 výdejních míst po celém Česku