Kvalitní fleece v metráži

Polar fleece antipilling v metráži Goldea.cz nabízí širokou nabídku kvalitního fleece v metráži. Šířka fleece materiálu je 150 cm. Fleece je nabízen v jednobarevném provedení. Barevné spektrum zahrnuje neutrální bílou, smetanovou, světle růžovou a šedou variantu, až po přírodní zelenou, tmavě zelenou, oranžovou, žlutou a světle hnědou barvu. K výraznějším barevným odstínům spadá světle zelená, královsky modrá, černá, fialová, červená, petrolejová, džínově modrá a barva fuchsie a bordó.

Kvalitní fleece v metráži s úpravou antipilling

Fleece je vyráběn ze syntetických vláken, nejčastěji 100% polyesteru. Fleece vyniká výbornými izolačními vlastnostmi, nízkou hmotností, je příjemný na omak. Právě díky jemnému vlasu fleece dobře izoluje teplo a tímto se podobá přírodní vlně. Oproti přírodní vlně má ale tento materiál dlouhou životnost a je nenáročný na úpravu. Fleece se doporučuje prát jen do 40°C. Tím zamezíte žmolkovitosti materiálu a tím pádem materiál z fleecu zůstane i nadále příjemný na omak. V naší nabídce najdete i takzvaný fleece antipilling, na kterém nevznikají nežádoucí žmolky (antipillingová úprava).

Fleece v metráži se používá na výrobu hřejivých dek, přikrývek, přehozů, ložního povlečení a dětských hraček. Fleece je také vhodným materiálem k ušití bund, dětských bund, mikin. Materiál fleece se také používá jako spodní vrstva do vest, bund, softshellových bund, či kabátů. Fleece se hojně využívá ve sportu, protože je vysoce prodyšný a i když navlhne, tak hřeje a vlhkost rychle odvede z povrchu pryč. Nezapomeňte si přihodit lehkou fleecovou mikinu do batohu při outdoorových aktivitách. Výrobky z fleecu mají nízkou váhu. Pro výborné tepelně-izolační vlastnosti se fleece používá spíše v chladnějších ročních období.