GARANCE DODÁNÍ DO VÁNOC - pro produkty označené skladem při objednání do 13.12. Produkty označené šití na míru do 5.12.2018.
x

Luxusní damaškové látky v metráži

Damašek v metráži Připravili jsme pro Vás nabídku exkluzivních a luxusních Damaškových látek.  Damašek je velmi oblíbenou látkou především díky svému luxusnímu vzhledu. Vybírat u nás můžete z různých barevných provedení a vzorů, které zajisté skvěle doplní interiér Vašeho domu nebo bytu. Damašek metráž je vhodný především pro výrobu damaškového povlečení nejen do penzionů či hotelů, ale také pro výrobu povlaků na polštáře. Zakládáme si také na kvalitě našich výrobků, proto všechny damaškové látky v metráži pochází od předního českého výrobce.

Damašek metráž

Dopřejte si pocit luxusu díky exkluzivní damaškové látce v metráži! Damašek je příjemná látka vyráběná z hedvábných nebo lněných nití. Jeho použití je rozmanité, od ložního povlečení, ubrusů, až po oděvy. Pořiďte si jednobarevnou variantu damašku s různými vzory. Damašek je tak populární právě díky rozmanitým vzorům, které se střídají se světlým a tmavým podkladem a vytváří tak zajímavé kontrasty. Naši zákazníci mají k dispozici široké spektrum barev a vzorů. Zažijte i Vy nebeský spánek na sněhově bílém damaškovém povlečení se vzorem kosočtverců, obdélníků, proužků či spirál. Luxusní damašek je vhodný jako hotelový bytový textil.