Béžové dětské povlečení

Dětské povlečení si vaši nejmenší zamilují. Je velmi příjemné, měkké a zdobené hravými motivy. Vyberte si jemné vzory hvězdiček, puntíků, korunek nebo srdíček. Vaše ratolesti potěší také motivy lesních zvířátek, oveček, koček, dinosaurů nebo koal. Pro malé milovníky aut vyberte moderní motiv hasičských a nákladních aut, bagrů nebo vlaků.

Naše dětské povlečení je vyrobeno ze 100% bavlny, krepu nebo flanelu a pyšní se certifikátem Oeko-Tex Standard 100. Co to znamená? Při výrobě látek nebyla použita žádná chemická barviva a díky němu jsou použité materiály vhodné i pro citlivou pokožku miminek.

Celkem 1 položka

Vyberte k dětskému povlečení vhodné prostěradlo 

V dětských motivech nabízíme povlečení i dětská prostěradla. Slaďte celou postel do jednoho motivu nebo nechte vyniknout vzory v kombinaci s jednou výraznější barvou. Vyzkoušejte například povlečení s motivy růžových srdíček doplněné o šedé prostěradlo. Nebo naopak vyberte prostěradlo s výrazným motivem zvířátek a k někomu přidejte jednoduché zelené dětské povlečení. S povlečením slaďte i další dětský bytový textil, mezi který patří deky, polštáře nebo závěsy.

Jak prát béžové dětské povlečení

Jak prát dětské povlečení? Nejdříve ho otočte naruby a zapněte zip. Perte odděleně bílé a barevné povlečení. Jestli na béžové dětské povlečení použijete prací prášek nebo gel je na vás. Prací prášek se hodí více na skvrny a gel se snadněji rozpouští ve vodě. U pracích tablet nemusíte používat aviváž a jsou ideální pro bílé dětské povlečení. U malých dětí volte speciální přípravky, které nedráždí citlivou pokožku miminek. Povlečení perte na 40 až 60°C. Odstraníte tak všechny případné bakterie a roztoče, které se v povlečení mohou přirozeně nacházet. 

Jak změřit potřebnou velikost béžového dětského povlečení

Před nákupem béžového dětského povlečení si pečlivě změřte přikrývku a polštář a porovnejte ji s rozměry dětského povlečení. Postačí vám k tomu krejčovský metr. Naměřený rozměr přikrývky a polštáře by měl odpovídat rozměrům povlečení, případně povlečení může být o 5 cm větší.


Zakázkové šití z nabídky látek
Jedinečná nabídka více jak 10 000 produktů
České produkty kvalitní bytový textil
30 dní na vrácení od nákupu zboží
8977 výdejních míst po celém Česku