Publikováno dne 26.10.2023

Objevte inspiraci při dekorování domova do Vánoční atmosféry

Vánoční svátky jsou obdobím radosti a společné pohody a není lepšího způsobu, jak se naladit na tuto slavnostní atmosféru, než si vyzdobit domov na Vánoce. Pokud přemýšlíte nad tím jakou vánoční výzdobu zvolit, tak v tomto článku vám představíme 5 motivů, s kterými doma vytvoříte jedinečnou vánoční náladu.

vune-smrku-povleceni

1. První Vánoční motiv s českými nápisy - České Vánoce

V období Vánoc potkáváme anglické slovní spojení Merry Christmas téměř všude a není tomu jinak ani v bytovém textilu. Proto jsme se rozhodli vytvořit náš vlastní Vánoční motiv se symboly českých vánoc, který by opravdu představoval ty pravé České Vánoce. Motiv jsme natiskli na jemné 100% bavlněné plátno.

2. Kolekce Zimní krajina

Nejoblíbenější motiv minulých Vánoc máme i letos. Ať už s tímto vzorem vyzdobíte ložnici, dětský pokoj nebo jídelní stůl, zasněžené chaloupky a stromečky jsou spíše zimním vzorem a tak můžou váš domov zdobit i po Vánocích.

3. Kolekce Kouzlo Vánoc

Tento motiv jsme navrhli pro ty, kteří preferují výraznější motivy, ale zároveň nechtějí mít doma nic “kýčového”. Tmavě zelená barva neodmyslitelně patří k Vánocům, v kombinaci s bílými stromečky a hvězdičkami je tato kolekce harmonickým Vánočním doplňkem.

4. Kolekce Vůně smrku

Moderně a minimalisticky ztvárněné smrkové větvičky potěší zejména ty, kteří preferují ve svém domově minimalismus. Minimalistické motivy se také výborně kombinují s jednobarevnými produkty a můžete tak vytvořit originální kombinace.

5. Kolekce Černé stromečky

Moderně pojatá kolekce Černé stromečky velmi dobře pasuje do moderních jednoduchých interiérů. Díky jednoduché barevné kombinaci se snadno ladí k ostatním doplňkům a dekoracím.

  • Jsme česká značka
  • Šijeme rozměry na míru
  • 3000+ recenzí obchodu
  • Unikátní produkty
  • 30 dní na vrácení zboží
  • Doprava zdarma od 2000 Kč