Spolupráce

Máte zájem s námi navázat jakýkoliv způsob spolupráce? Neváhejte a kontaktujte nás, jsme otevřeni Vašim návrhům.

Aktuálně spolupracujeme s:

ZAZ Zlín - galerie koupelen

Se společností ZAZ ZLÍN s.r.o. jsme navázali spolupráci začátkem roku 2017. Společnost sídlí přímo v centru Zlína a zabývá se řešením dispozičních možností koupelen - výběr vhodných obkladů, dlažeb a zařizovacích předmětů, vizualizaci, cenovou kalkulaci až po dodání materiálu a montáž.

OVČÍ VĚCI

OVČÍ VĚCI CHCÚ MĚT VŠECI! A to doslova! Jedná se o největšího prodejce výrobků z ovčí vlny Merino, která se vyznačuje výbornou termoregulační a hydroregulační schopností. Mezi nejoblíběnější produkty patří ponožky z ovčí vlny, ledvinové pásy, valašské boty s ovčí vlnou. Pokud Vás tento sortiment zajímá, navštivte e-shop OVČÍ-VĚCI.cz.

ELERSHOP.cz

Elershop.cz je internetový obchod zaměřený na německou značkovou kosmetiku a doplňky stravy LR health & beauty systems, Elershop je další z řady našich partnerských eshopů s našim kmenovým eshop Goldea.cz. V nabídce najdete LR produkty jako například LR Aloe vera drinking gely nebo například velmi známou pánskou vůni Bruce Willis Eau de parfum.

Elershop.cz

BYTCENTRUM

Společnost Bytcentrum v.o.s. je tradiční českým prodejcem luxusních sedacích souprav, křesel i postelí. V jeho nabídce naleznete moderní sedací soupravy, sedačky z broušené kůže a mnohem více. Jako jedna z mála dnešních společností sama nabízí vlastní českou výrobu sedacích souprav. S Bytcentrem spolupracujeme na interierových fotografících a inspiracích.

Luxusní sedací soupravy - Bytcentrum

NABYTEK-INTERIOR.CZ

Nábytek-interior.cz je český eshop nabízející kvalitní nábytek. Můžete si zde vybavit nábytkem celý Váš dům, byt či kancelář. Děkujeme za spolupráci nejen při vybavení našeho sídla, ale také při focení námi nabízených produktů.

Kvalitní eshop s nábytkem

  • Jsme česká značka
  • Šijeme rozměry na míru
  • 3000+ recenzí obchodu
  • Unikátní produkty
  • 30 dní na vrácení zboží
  • Doprava zdarma od 2000 Kč