Vyvařovací prošívané přikrývky z dutého vlákna

Vyvařovací přikrývky jsou přikrývky, jejichž hlavní předností je možnost praní a sušení na vysokou teplotu. Jedná se tak o zdravotní přikrývky, které můžete prát do 95°C a sušit do 120°C. Praním nad 60°C dojde ke zničení všech mikroorganismů a roztočů a tím zajistíte maximální čistotu lůžka, kterou ocení nejen alergici.

Výplň vyvařovacích přikrývek je antialergenní a je tvořena značkovým dutým vláknem od irské firmy Wellman. Dle množství výplně v přikrývce (udáváno v gramech) je dáno, jak bude přikrývka hřejivá a pro jaké roční období je určená. U nás si můžete zakoupit vyvařovací přikrývky určené pro letní i zimní období, ale také celoroční, které jsou velice oblíbené díky univerzálnímu použití ve všech ročních obdobích.

Potah přikrývky je prošívaný a je ušitý z kvalitní směsové tkaniny (50% bavlna a 50% polyester) s prodlouženou životností a s mezinárodním osvědčením OEKO-TEX Standart 100. Díky kvalitnímu zpracování a použitým materiálům zůstane přikrývka dlouhodobě tvarově stálá. Kvalitu podtrhuje také to, že se jedná o český výrobek.

Filtrujte zboží dle parametrů
Celkem 9 položek

Rozměry vyvařovacích přikrývek

Vyvařovací přikrývky z dutého vlákna nabízíme v několika hmotnostech výplně, tak jako uvádíme v popisu výše, ale také v různých rozměrech. Na Goldea.cz nabízíme vyvařovací přikrývky ve třech rozměrech: 135x200 cm (běžné jednolůžko), 135x220 cm (prodloužené jednolůžko), 200x240 cm (běžné dvoulůžko - přikrývka pro dva). Přikrývky nabízíme v takových rozměrech, aby ložní povlečení v běžně nabízených rozměrech 140x200 cm, 140x220 cm a 200x240 cm dokonale pasovalo na tyto námi nabízené vyvařovací přikrývky.


Zakázkové šití z nabídky látek
Jedinečná nabídka více jak 10 000 produktů
České produkty kvalitní bytový textil
30 dní na vrácení od nákupu zboží
5729 výdejních míst po celém Česku