Bavlněné povlečení s květinovými motivy

Bavlněné povlečení s květinovými motivy může budit dojem staromódní ložnice, ale nedejte se mýlit. Květinové vzory jsou nyní velmi módní. Velmi záleží na tom, jaký vzor a jakou barevnou kombinaci zvolíte. Můžete usínat na luční louce, na zahradě, mezi oblíbenými pivoňkami nebo v záhonu levandule. Nebo si zvolit japonskou sakuru, středomořský eukalyptus či havajské květiny.

Ložní povlečení s potiskem květinových motivů šijeme v českých dílnách z kvalitní 100% bavlny s vysokou gramáží 145g/m2, která je zárukou dlouhé životnosti a stálobarevnosti i při častém používání. Povlečení má praktické zapínání na zip.

Praktické ložní prádlo šijeme v klasických rozměrech přikrývky 140x200 cm a polštáře 70x90 cm. Nabízíme i prodlouženou délku přikrývky 140x220 cm a několik rozměrů pro francouzské přikrývky až do velikosti 240x220 cm. Nově si můžete zvolit velikost povlaku na polštář, který vám upravíme na míru zdarma.

Květované ložní prádlo můžete střídat i s jednobarevným bavlněným povlečením, které se nikdy neomrzí. Nezapomeňte na kvalitní prostěradla nebo další povlaky na polštářky v naší nabídce.

Celkem 35 položek

Zakázkové šití z nabídky látek
Jedinečná nabídka více jak 10 000 produktů
České produkty kvalitní bytový textil
30 dní na vrácení od nákupu zboží
4774 výdejních míst po celém Česku