Bavlněné plachty - bez napínací gumy

Bavlněná prostěradla neboli bavlněné plachty jsou stará dobrá klasika. Jedná se o klasickou bavlněnou plachtu bez napínací gumy, kterou buď stačí přehodit přes lůžko a nebo je nutné okraje prostěradla založít a nebo v rozích uvázat uzly. Pokud u bavlněného prostěradla požadujete komfortnější uchycení k matraci, doporučujeme Vám bavlněná prostěradla se všitou napínací gumou.

V naší nabízídce prostěradel bez napínací gumy naleznete dva rozměry: 140 x 240 cm (klasické jednolůžko - pro matrace o rozměrech 90 x 200 cm) a 220 x 240 cm (klasické dvoulůžko - pro matrace o rozměrech 180 x 200 cm).

Bavlněná prostěradla - plachty jsou ušité ze 100% bavlny o gramáži 145g/m2. Jsou velmi příjemná na dotek a jsou vhodná i pro celoroční použití domácnostechhotelech či dalších ubytovacích zařízeních. Jsou vhodná také jaké prostěradla do sauny.

Filtrujte zboží dle parametrů
Celkem 20 položek

Kvalitní prostěradla z bavlny od českého výrobce

Bavlněná prostěradla jsou jistotou komfortu a nesmějí chybět v žádné domácnosti. Klasická bavlněná prostěradla jsou vyrobena ze 100 % bavlny a zaručí Vám kvalitní spánek po celý rok. Bavlna je oblíbeným materiálem prostěradel u mnohých zákazníků a je ideální zkombinovat bavlněné prostěradlo i s bavlněným ložním povlečením. Je jen na Vás, jaký zvolíte rozměr a barvu prostěradla. Prostěradla mají mnoho využití a i po mnoha vypráních si zachovávají jasné barvy. Navíc Vám prostěradlo poslouží také jako kvalitní chránič matrace a prodlouží její životnost.


Zakázkové šití z nabídky látek
Jedinečná nabídka více jak 10 000 produktů
České produkty kvalitní bytový textil
30 dní na vrácení od nákupu zboží
9149 výdejních míst po celém Česku