Bavlněné povlečení s drobnými vzory

Bavlněné povlečení s drobnými vzory se hodí do každé domácnosti. Zdálky vypadá vcelku nenápadně, ale v detailu jde o něžné a zajímavé motivy. Můžete před spaním počítat proužky na peřině, kočičí packy nebo puntíky. Potisk je praktický a můžete si vybrat z jemných pastelových barev či oblíbené černobílé kombinace.

Ložní povlečení s drobnými vzory šijeme v českých dílnách z kvalitní 100% bavlny s vysokou gramáží 145g/m2, která je zárukou dlouhé životnosti a stálobarevnosti i při častém používání. Povlečení má praktické zapínání na zip.

Praktické ložní prádlo šijeme v klasických rozměrech přikrývky 140x200 cm a polštáře 70x90 cm. Nabízíme i prodlouženou délku přikrývky 140x220 cm a několik rozměrů pro francouzské přikrývky až do velikosti 240x220 cm. Nově si můžete zvolit velikost povlaku na polštář, který vám upravíme na míru zdarma.

Ložní prádlo s drobným potiskem můžete střídat i s jednobarevným bavlněným povlečením, které se nikdy neomrzí. Nezapomeňte na kvalitní prostěradla nebo další povlaky na polštářky v naší nabídce.

Celkem 25 položek

Zakázkové šití z nabídky látek
Jedinečná nabídka více jak 10 000 produktů
České produkty kvalitní bytový textil
30 dní na vrácení od nákupu zboží
9343 výdejních míst po celém Česku