Moderní bavlněné povlečení

Bavlněné ložní povlečení s potiskem je praktické a oblíbené u všech generací zákazníků. Pečlivě vybíráme moderní vzory, které odpovídají současnému stylu. Například potisk eukalyptu patří k těm nejoblíbenějším vůbec. V nabídce jsou geometrické vzory v zajímavé barevnosti, tradiční proužky, mandaly či veselé přírodní motivy.

Ložní povlečení s potiskem šijeme v českých dílnách z kvalitní 100% bavlny s vysokou gramáží 145g/m2, která je zárukou dlouhé životnosti a stálobarevnosti i při častém používání. Povlečení má praktické zapínání na zip.

Moderní ložní prádlo šijeme v klasických rozměrech přikrývky 140x200 cm a polštáře 70x90 cm. Nabízíme i prodlouženou délku přikrývky 140x220 cm a několik rozměrů pro francouzské přikrývky až do velikosti 240x220 cm. Nově si můžete zvolit velikost povlaku na polštář, který vám upravíme na míru zdarma.

Vzorované ložní prádlo můžete střídat i s jednobarevným bavlněným povlečením, které se nikdy neomrzí. Nezapomeňte na kvalitní prostěradla nebo další povlaky na polštářky v naší nabídce.

Celkem 42 položek

Zakázkové šití z nabídky látek
Jedinečná nabídka více jak 10 000 produktů
České produkty kvalitní bytový textil
30 dní na vrácení od nákupu zboží
9154 výdejních míst po celém Česku