O nás

tým Goldea

Jsme český internetový obchod s širokou nabídkou kvalitního bytového a metrážového textilu. Na trhu působíme od roku 2016, dodnes jsme obsloužili více jak 40 000 zákazníků. Od roku 2016 provozujeme internetový obchod v Česku (Goldea.cz) a na Slovensku (Goldea.sk), v roce 2020 jsme naši působnost rozšířili na rumunský trh (Goldea.ro) a v roce 2021 na maďarský (Goldea.hu).

Široká nabídka unikátních produktů

Zásluhou celého našeho týmu, nadšením a neúnavnou prací a hlavně díky Vám, našim zákazníkům, jsme se vypracovali k přednímu internetovému prodejci nabízeného sortimentu, převážně ubrusů a povlaků na polštářky. Velmi jste si oblíbili také naši unikátní nabídku povlečení, prostěradel či závěsů. Rádi bychom zmínili i naši nabídku metrážového textilu, převážně bavlněných pláten. S příchodem koronaviru v březnu 2020 a nařízením nošení roušek jsme díky velkým skladovým zásobám bavlněných pláten dokázali obsloužit velký počet zákazníků, kteří se rozhodli šít vlastními silami roušky, za což patří VŠEM VELKÉ DÍKY.

Vlastní šicí dílny

Hlavní naší předností je, že velkou část nabízených produktů si sami šijeme, tudíž nabízíme kvalitní české výrobky. Nákupem v našem internetovém obchodě tak podpoříte tradiční české řemeslo - ruční výrobu bytového textilu. Díky šicím dílnám jsme schopni nabízet obsáhlou nabídku bytového textilu v mnoha běžných i atypických rozměrech. U části produktů můžete využít možnosti výroby na míru dle Vašich požadavků a přání.

Podívejte se, jak probíhá proces výroby

Poděkování

Díky Vám, našim zákazníkům, máme prostor pro neustále vylepšování našeho internetového obchodu a přinášení nových produktů a nových vzorů. I nadále budeme sledovat aktuální trendy a nové kolekce bytového a metrážového textilu, abychom Vám byli schopni poskytnout to nejlepší v té nejvyšší kvalitě. Všem děkujeme za důvěru a za nákup v našem internetovém obchodě Goldea.cz.

  • Jsme česká značka
  • Šijeme rozměry na míru
  • 3000+ recenzí obchodu
  • Unikátní produkty
  • 30 dní na vrácení zboží
  • Doprava zdarma od 2000 Kč