Připravte se na léto: Nové plážové osušky pro rok 2021 jsou již v prodeji

První jarní paprsky přináší novou energii a příjemně hřejí na kůži. Horké letní dny jsou ještě v nedohlednu, ale všichni víme, že zima je pomalu u konce. Pojďme si to těšení na prázdniny zpříjemnit.

Velká froté plážová osuška Brýle - tmavě modrá 90x160 cm

Nová nabídka plážových osušek

Plážové osušky jsou nezbytným vybavením každého milovníka koupání a opalování. My to dobře víme. Proto jsme pro vás rozšířili stávající nabídku sedmi plážových osušek. Nyní na e-shopu najdete dvacet nových motivů. Zářivé barvy a veselé motivy se perfektně hodí na pláž, k rybníku i k bazénu.

 

V jakých motivech a rozměrech plážové osušky nabízíme?

Jak asi tušíte, nejoblíbenější jsou velké a měkké plážové osušky. Takové, které se hodí na lehátko i do písku. A když vylezete z vody, krásně vás zahřejí. Ideální rozměry jsou 90 × 180 cm a 100 × 180 cm. Velmi oblíbené jsou také osušky o velikosti 90 × 160 cm. A jaký vybrat motiv? Rozhodně takový, který ladí s letní náladou. Úsměv na tváři vám vykouzlí námořnický proužek, ryby, plameňáci nebo exotické ovoce.

Velká froté plážová osuška Plameňáci - 90x160 cm

 

Z jakého materiálu jsou plážové osušky vyrobené?

Plážové osušky jsou nejčastěji vyrobené ze 100% kvalitní česané dlouhovlákné bavlny v úpravě froté. Jaké jsou její vlastnosti?

Je velice:

  • příjemná,
  • hebká,
  • měkká
  • a navíc výborně saje.

 

Gramáž plážových osušek

Plážové osušky by měly mít vyšší gramáž. Ideálně kolem 400 g/m2. Touto gramáží se vyznačují opravdu kvalitní kousky. Bude se vám na nich dobře ležet a navíc budou perfektně savé.

 

Kde plážovou osušku využijete?

Plážová osuška je skvělým parťákem u bazénu, jezera, na pláži i v parku. Nejen, že vám zajistí komfort při ležení, ale výborně se s ní osušíte.

 

Plážová osuška u moře

U moře oceníte především osušky s vyšší gramáží. Můžete je rozprostřít přímo na písčitou pláž nebo na lehátko. Plážová osuška v délce 180 cm krásně pokryje celé lehátko.

 

Plážová osuška jako přehoz na lehátku

Především na veřejných koupalištích si nelehejte přímo na lehátko. Proč? Z hygienických důvodů. Vždy na něj nejdříve rozprostřete osušku. Její povrch je navíc mnohem příjemnější než drsná lehátková látka. Také se do ni rychle vstřebá voda a vy budete během chvíle osušení.

 

Plážové osušky v parku

Plážové osušky najdou využití i jako pikniková deka. Pokud se chystáte do parku s přáteli, přihoďte do batohu plážovou osušku, nějaké dobroty, víno a užijte si krásné odpoledne. Uvidíte, že na měkké osušce se vám bude skvěle lenošit.

 

Plážová osuška jako pareo šátek

Plážovou osušku využijete také jako pareo šátek. Zabalte se do ní, až dostanete chuť skočit si na zmrzlinu do stánku na pláži.

Velká froté plážová osuška Oceán - růžová 90x160 cm

 

Veškerou nabídku plážových osušek najdete na našem e-shopu.


Zakázkové šití z nabídky látek
Jedinečná nabídka více jak 10 000 produktů
České produkty kvalitní bytový textil
30 dní na vrácení od nákupu zboží
3812 výdejních míst po celém Česku