Články: představení produktů

Novinky v naší nabídce vám rádi představíme podrobněji. Nemusíte je pracně hledat mezi stovkami položek, v této rubrice je budete mít vždy na očích. V novinkové sekci našeho magazínu se dočtete, co jsme pro vás připravili nového a jaké produkty by neměly ujít vaší pozornosti.

Zatemňovací závěsy - záruka dokonalého spánku celé rodiny

Zatemňovací závěsy - záruka dokonalého spánku celé rodiny

Podle lékařů je dokonalé zatemnění ložnice důležité k tomu, aby si náš mozek odpočinul. Zejména pokud bydlíte v centru města a do oken vám padá světlo pouličních lamp, sanitních a policejních vozů. Pořiďte si zatemňovací závěs a uvidíte, jak kvalita vašeho spánku stoupne. Níže vám poradíme, jak je vybrat a na co si dát pozor.

Celý článek
10 nejprodávanějších látek za rok 2019

10 nejprodávanějších látek za rok 2019

Nemůžete se rozhodnout, kterou látku si vybrat pro svoje kreativní činnosti a co by se hodilo do vašeho bytu? Inspirujte se naším seznamem TOP 10 nejprodávanějších produktů za rok 2019. Třeba vás vkus ostatních zákazníků e-shopu Goldea navnadí k výrobě krásných závěsů, povlečení nebo jednoduchých dekorací.

Celý článek
Závěsy a záclony - jsou stále v módě?

Závěsy a záclony - jsou stále v módě?

Při zařizování bytu si možná kladete otázky: je ještě nutné mít doma závěsy? K čemu jsou vlastně závěsy a záclony využitelné v současnosti, kdy spousta lidí využívá jiné, alternativní metody zastínění bytu? Jaké důvody mají ti, kteří se přece jenom rozhodnou přivrtat garnýž a pověsit závěsy? Jaký výběr nabízí obchody s metráží?

Celý článek
Celkem 29 položek

Zakázkové šití z nabídky látek
Jedinečná nabídka více jak 10 000 produktů
České produkty kvalitní bytový textil
30 dní na vrácení od nákupu zboží
9343 výdejních míst po celém Česku