Připravte se na léto s novou kolekcí plážových osušek!

Letní kolekce Goldea Vám nabízí 6 nových plážových osušek, které se vyznačují velmi příjemným a savým materiálem. Tyto osušky jsou nejen příjemné a šetrné k pokožce, ale také velmi praktické, jelikož jsou k dostání ve 3 různých rozměrech. Novou kolekci osušek Vám můžeme doporučit hlavně pro všestranné využití, proto nezáleží na tom, jestli vyrazíte na písečnou pláž k moři, na koupaliště nebo třeba do sauny.

Nabízíme na výběr ze 3 rozměrů osušek

  • Velká plážová osuška 90 x 160 cm
  • Velká plážová osuška 90 x 170 cm
  • Velká plážová osuška 100 x 180 cm

Rozměry jsou přizpůsobené všem účelům, pro které může osuška sloužit. Proto se Vám již nestane žádná nepříjemnost. Například na pláži se nemusíte bát, že budete mít na sobě nalepený písek. V sauně zase osuška zakryje vše, co má být ostatním skryto.

Nové plážové osušky 90 x 160 cm

 

 

Nové plážové osušky 90 x 170 cm

 

Nové plážové osušky 100 x 180 cm

 

 

Všechny osušky jsou vyrobeny z kvalitní 100% bavlny s hebkou úpravou froté. Gramáž 400 g/m2 navíc zajišťuje dobrou savost matesiálu. Věříme, že si u nás vyberete osušku, která Vám poslouží při zaslouženém letním odpočinku. Prohlédněte si celou naši nabídku Ručníků a osušek, kde naleznete vše od klasické froté varianty, přes oblíbené bambusové ručníky a osušky, až po luxusní úpravu Micro exklusiv.


Zakázkové šití z nabídky látek
Jedinečná nabídka více jak 10 000 produktů
České produkty kvalitní bytový textil
30 dní na vrácení od nákupu zboží
1350 odběrných míst po celé ČR a SR