Bavlněná prostěradla

Bavlněná prostěradla (plátěná prostěradla) jsou klasikou mezi prostěradly. Důležité je, aby prostěradlo dobře sedělo na matraci, mělo příjemný povrch a barevně ladilo k Vaší ložnici. Všechny tyto požadavky splňují námi nabízená prostěradla z bavlny. Nabízíme totiž pro Vás jak bavlněná prostěradla s napínací gumou, tak i prostěradla bez napínací gumy - plachty.

Prostěradla s napínací gumou mají všitou gumu, díky které dokonale objímají matraci a skvěle na ní drží. Tato prostěradla Vám nabízíme v rozměru 90 x 200 cm. Dále pak máme pro Vás v nabídce prostěradla bez napínací gumy - plachty, která jsou oproti prostěradlům s napínací gumou velmi jednoduchá na použití, jelikož stačí, když je jen přehodíte přes lůžko. Prostěradla bez napínací gumy Vám nabízíme v rozměrech 140 x 240 cm (klasické jednolůžko - pro matrace o rozměrech 90 x 200 cm) a 220 x 240 cm (klasické dvoulůžko - pro matrace o rozměrech 180 x 200 cm).

Oba typy prostěradel jsou ušité ze 100% bavlny o gramáži 145g/m2. Bavlněná prostěradla jsou kvalitní české výrobky s dlouhou životností, která jsou vhodná pro celoroční použití jak v domácnostech, tak i hotelech a dalších ubytovacích zařízeních.

Kvalitní prostěradla z bavlny od českého výrobce

Bavlněná prostěradla jsou jistotou komfortu a nesmějí chybět v žádné domácnosti. Klasická bavlněná prostěradla jsou vyrobena ze 100 % bavlny a zaručí Vám kvalitní spánek po celý rok. Bavlna je oblíbeným materiálem prostěradel u mnohých zákazníků a je ideální zkombinovat bavlněné prostěradlo i s bavlněným ložním povlečením. Je jen na Vás, jaký zvolíte rozměr a barvu prostěradla. Prostěradla mají mnoho využití a i po mnoha vypráních si zachovávají jasné barvy. Navíc Vám prostěradlo poslouží také jako kvalitní chránič matrace a prodlouží její životnost.