Záclony v metráži

Záclony v metráži prodáváme na míru vašim potřebám. V našem konfigurátoru, který naleznete v detailu produktu, si jednoduše vyberte šířku a výšku, zda budete chtít záclonu obšít a našít řasící stuhu a poté nechte práci na nás. Pokud chcete mít záclonu nařasenou, do políčka pro zadání metrů zadejte délku alespoň 1,5x větší než je požadována šíře záclony. Uveďme si příklad. Má být záclona po nařasení dlouhá 1 metr? Do políčka pro zadání délky napište rozměr 1,5 metru.

Ať už se vám líbí moderní hladké záclony bez vzoru nebo klasické žakárové záclony s motivy, u nás v metrážových záclonách si vyberete. Nabízíme záclony minimalistické, s jemným i výrazným dekorem. Záleží jen na vašem vkusu.

Celkem 50 položek

Naše záclony v metráži promění k nepoznání i vaše bydlení

Záclony jsou stále v módě. Ozdobí interiér, zajistí vám soukromí při pohledu z ulice nebo poslouží k optickému oddělení místností. Nabízíme širokou kolekci metrážových záclon, které se budou krásně vyjímat v každém interiéru. Ať už sháníte záclony do moderního bytu, na chalupu nebo do balkonových dveří, u nás si vždy vyberete.


Zakázkové šití z nabídky látek
Jedinečná nabídka více jak 10 000 produktů
České produkty kvalitní bytový textil
30 dní na vrácení od nákupu zboží
4937 výdejních míst po celém Česku