Publikováno dne 1.12.2022

Vánoční dárky pro celou rodinu

Vánoce jsou za dveřmi a nás čeká každoroční hledání vhodných dárků pro celou rodinu. Pojďme spolu zbořit letité předsudky, že nikdo pod stromečkem nechce měkké dárky. Uvidíte, že po rozbalení balíčků z nabídky Goldea obdarovaní doslova vyměknou.

Pokud jde o děti, praktické dárky nemívají úspěch. Děti si chtějí hrát a touží po společnosti svých hrdinů a oblíbených postav. Tak co to spojit dohromady a nadělit jim povlaky na polštářky nebo povlečení do postýlky s potiskem, který si zamilují?  Pro malé stavitele a fanoušky aut můžete vybrat potisk plný bagrů, jeřábů a náklaďáků. Pokud dávají děti přednost fauně, vyberte barevné povlečení s motivy skutečné farmy nebo kreslených zvířat. Máme i slony, koaly, ovečky a samozřejmě i korunky pro malé princezny.

Obrázek: Klukům se zavděčíte povlečením s auty nebo bagry 

Obrázek: Malé slečny zase potěší jemný motiv s pořádnou dávkou růžové

 

S puberťáky je to těžké, ale příjemná a teploučká deka by jim mohla zpříjemnit dlouhé zimní večery u počítače. Lehká, hřejivá deka z mikrovlákna s vánočním motivem potěší, zvláště pokud bude součástí balení i nový počítač. Ostatní dospělí členové rodiny se určitě spokojí i s dekou samotnou, třeba s luxusní variantou s extra dlouhým vlasem.

Obrázek: Hřejivá deka potěší každého

Obrázek: Například tato s vánočními motivy

 

Maminky je o Vánocích snadné potěšit. Stačí neušpinit parádní ubrus už při večeři, případně jim pod stromeček nadělit ubrus nový, vánoční. Doporučujeme podívat se do jejich kuchyně či jídelny, jaké barvy a vzory v nich převládají, případně vybrat ubrus bílý, a to ve správném tvaru a velikosti. Z drobnějších dárků potěší vánoční prostírání nebo povlak na polštářek.

Obrázek: Maminky potěší kvalitní ubrus

Obrázek: Zvláště, když jim jej pomůžete prostřít

 

Tatínkům můžete nadělit parádní plážovou osušku s přáním, abyste se vrátili na své oblíbené místo u moře. Do pracovní dílny, garáže či kůlny se hodí pracovní ručníky, které snesou i pořádnou špínu bez následných výčitek. A sportovci ocení kvalitní bambusové ručníky, vhodné i do sauny.

Obrázek: Nejen u tatínků zabodujete s kvalitním ručníkem či osuškou

Obrázek: Krásným dárkem jsou například tyto bambusové ručníky

 

Pokud hledáte vhodný dárek pro dědu, u nás ho asi nenajdete. Kupte mu láhev něčeho dobrého a vyberte u nás raději dárky pro babičku. Třeba nové závěsy, podsedáky na židle nebo novou podložku do koupelny. Její spokojenost a nadšení bude pro dědečka nakonec stejně tím nejlepším dárkem.

  • Jsme česká značka
  • Šijeme rozměry na míru
  • 3000+ recenzí obchodu
  • Unikátní produkty
  • 30 dní na vrácení zboží
  • Doprava zdarma od 2000 Kč